Leafstory

Nasza autorska kolekcja wzorów inspirowanych stworzeniami morskimi.
10% dochodu ze sprzedaży kolekcji przekazujemy na wsparcie projektu The Ocean Cleanup

Zobacz kolekcję

Idea kolekcji

"Zadbajmy o nasze oceany, inaczej stworzenia morskie będziemy oglądać tylko na kolekcjach ubrań"

Kolekcja podwodny świat - koniki morskie na musztardzie

Oceany i morza z roku na rok przyjmują coraz więcej odpadów. Jest nimi głównie plastik, który będzie dryfował przez setki lat. Szacuje się, że do 2030 roku na 3 tony ryb będzie przypadać 1 tona plastiku. W chwili obecnej, na skutek działania prądów oceanicznych, w kilku miejscach świata tworzą się ogromne plamy śmieci.

Oczyszczanie oceanu przez system Ocean Cleanup

Ograniczenie lub całkowite zaprzestanie używania produktów plastikowych z pewnością sprawi, że w oceanie wyląduje mniej odpadów. Nie oczyścimy jednak w ten sposób oceanu ze śmieci, które już się w nim znajdują. 

Projekt Ocean Cleanup powstał w 2013 roku. Postawiono sobię w nim ambitny cel, którym ma być oczyszczenie oceanów, mórz i rzek. Stworzono narzędzia, dzięki którym stało się to możliwe. Przy wsparciu inwestorów i darczyńców, coś co wydawało się niemożliwe, jest praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Pragniemy, aby nasza kolekcja zwróciła Twoją uwagę na problem jakim jest nadmiar odpadów i jaki to może mieć wpływ na kolejne pokolenia.

Kolekcja podwodny świat - Rybka na granacie

Ogromny wpływ na ogrom zanieczyszczeń ma nadmierny konsumpcjonizm. Aby temu zapobiec musieliśmy iść pod prąd z projektem naszych ubrań.
Nasze ubrania są wykonane z certyfikowanych materiałów, bawełny premium, której jakość sprawia, że ubrania wytrzymują próbę czasu.

Wszystkie nasze ubrania dzianinowe posiadają regulację oraz mankiety z serii "rośnij ze mną", co sprawia, że ubranko starcza na kilka sezonów. Rośnie razem z dzieckiem.

A Ty, jako rodzic, cieszysz się wygodnym ubraniem swojego dziecka, którego nie musisz wymieniać co kilka chwil.

To co, skaczesz z nami na głęboką wodę ratować oceany ?


Kolekcja podwodny świat - koniki morskie na musztardzie

4